BoA  ve Jang Keun Suk ikisinin de Park Jin Young’dan aynı hediyeyi aldığını keşfetti.

25 Haziran’da, twitter adresine, @BoAkwon: “JYP kulaklıkları bugün elime geçti!! Oppa’nın imzasını da buldum, ama 100 tanesi arasında hangisi olduğunu henüz bulamdım. Oppa teşekkür ederim.” .Şarkıcı aynı zamanda özel JYP-Monster ortak yapımı olan “elmas gözyaşları” kulaklıklarının fotoğrafını ekledi.

But it just so happened that BoA, the ‘star of Asia’, wasn’t the only recipient of the same gift from Park Jin Young but also a certain ‘prince of Asia,’ as Jang Keun Suk then retweeted BoA’s mention and wrote, “What, I thought Park Jin Young only gave this present to me. Asian Soul (Park Jin Young), hmm,” to playfully express his disappointment to Park Jin Young.

BoA daha sonra şunu yazdı, “ ‘Asya Prensi’ de mi bundan aldı? Eğer ‘Asya Prensi’nde bir tane varsa ‘Asya Yıldızı’nda neden olmasın? Merong(Korece dil çıkarma sesi).”

Sonrasında ise Jang Keun Suk şunları yazdı, @AsiaPrince_JKS: “ ‘Asya Ruhu’ hyung (Park Jin Young)’dan gelen kulaklıklar elime henüz geçti ama masamın üstündeler… ‘Asya Yıldızı’, ‘Asya Ruhu’ ve ‘Asya Prensi’ tarafından kullanılan kulaklıklar!!” ve kendi JYP kulaklıklarının bir resmini ekledi.

BENZER YAZILAR:

JYP, BoA’ya Özel “Elmas Gözyaşları” Kulaklıklarından Hediye Etti

Heechul Twitter Güncellemesi [25.6.12]

kaynak: yahoo entertainment malasia