Super Junior ilk başta 12 üyeydi. Daha sonra aralarına Kyuhyun adlı yeni bir üye aralarına katıldı ve yeni maknae oldu. 2007 yılında Leeteuk ve Eunhyuk’un sunduğu Sukira Kiss adlı radyo programına konuk olarak Kyuhyun ve Shindong katıldı. Ancak program dönüşü yurda giderken yolda bir kaza geçirdiler, Shindong ve Eunhyuk çok hafif şekilde kazayı atlattı ama Leeteuk’un durumu biraz daha kötü Kyuhyun’un ise çok kötüydü. O sıralar Super Junior’un, Attack on the Pine Up Boys adlı bir film çekimi vardı. Leeteuk ve Kyuhyun kaza yüzünden katılamadı çekimlere. Kyuhyun’un oynaması planlanan basketbolcu rolünü de bu yüzden Hangeng’e verdiler. Çekimler boyunca panda’yı Ryeowook oynadı, filmin sonundaki dans gösterisinde ise Leeteuk artık iyileşmis olduğu için son çekimlere katıldı ve dansın sonunda üyeler panda’nın kafasını çıkararak Leeteuk’u ortaya çıkardılar.

Kyuhyun çok zor ameliyatlar geçirdi uzun süre hastane de kaldı ama sonunda iyileşip o da gruba geri döndü.

Bu olaydan sonra lider Leeteuk başta olmak üzere bütün üyeler Kyuhyun’un ilk geldiği zamanların aksine, ona çok iyi davranıp el üstünde tuttular.

Super Junior üyeleri o sıralarda EHB/Exploring the Human Body/İnsan Vücudunu Keşfetmek programındalardı.

Kyuhyun bilinçsiz yatarken kazadan sonra, doktorlar onun babasına ses tellerini etkileyebilecek bir ameliyat uygulayacaklarını söyledi. En başta oğlunun sanatçı olmasına karşı çıkan babası,
-Ses telleri olmaz onlar onun için çok değerli. Onlar olmaz. Başka yol bulun!
der ve doktorlar farklı bir ameliyat dener, başarılı da olurlar.

Bilgiler bana aittir. Yanlış ve ya eksik kısımlar olabilir.
°ash°

Reklamlar