Super Junior’a:

Bu sabah Super Junior’un ELF’i Azaleah 13 yaşında akciğer kanseri yüzünden hayata gözlerini yumdu.

Ve daha geçen öğle vakti annesi Leah’ın yastığının altında günlüğünü buldu ve günlüğünün en son sayfalarında bizim oppa’larımız için Özel Bir Mesaj vardı. Ve o mesaj şöyle diyordu:

Super Junior’u seviyorum ve sevmeye de devam edeceğim!, Super Junior bana hastalığımla savaşmam için güç veren insanlardan bir kaçı.

Geçen Super Show 3 Manila en iyisiydi..

Onları kucaklayamadım ve ya dokunamadım ama o zaman çok mutluydum

Ve ben gercekten çok istiyorum Super Show’u tekrar izlemeyi

Çok yorgun olmama rağmen ışıklı sopamı sallarken, onlar için çığlık atıp oppalar şarkı söylemeye başladığında el çırparken elimden gelenin en iyisini yaptım ve bundan o kadar keyif aldım ki!

Safir Mavisi Denizi dünya üzerindeki en güzel deniz.

Super Junior beni her zaman mutlu ediyor özellikle videolarını YouTube’da izlediğimde beni güçlendiriyorlar onlarda güçlü olduğu zaman.

ELF olduğum gün, benim güçlendiğim gündü

Ben yaşamak istiyorum; ailem için, arkadaşlarım için ve SUPER JUNIOR için. Her zaman onlari desteklemek ve bana verdikleri gücü onlara vermek istiyorum

Sürekli onların şarkılarını dinliyorum ve bu beni mutlu ediyor

Her zaman Sukira Kiss The Radio ve Youngstreet’i dinliyorum ve onları dinleyip izlemek beni mutlu ediyor.

Super Junior oppaları gülümsediğinde bende gülümsüyorum çünkü biliyorum ki onların da sorunları var ama onlar buna rağmen gülümseyebiliyorlar bu yüzden Bende öyle yapmalıyım

Bu hastalıkla savaşmak için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım ve Super Junior’u Cennette bile destekleyeceğim, yemin ederim!

Her zaman bir ELF olarak çağrılmak istiyorum sadece her zaman değil SONSUZA KADAR

Super Junior bana yeni arkadaşlar ve aile verdi. tesekkür ederim!

Reklamlar