JYJ Jaejoong hayran buluşmasına katılmak için Türkiye’ye iniş yaptı!
Daha önce de söylendiği gibi, Jaejoong Ankara Üniversitesi’nde bağımsız bir hayran buluşması yapacak. Jaejoong Türkiye’ye gitmek için sabahın erken saatlerinde Incheon Uluslararası Havalimanı’na gitti, lüks bir uyumla tamamen siyah giyinmişti « daha karmaşık cümle vakit kazanmak için giyim kısmını tam çevirmedim».
Bir çok Türk hayranı sabırla onun inişini bekledi ve Jaejoong’u gördüklerinde, hayranlar, âJaejoong JYJâ diye tezahürat yapmaya başladı. Jaejoong hızlıca hazırda bekleyen arabaya alındı güvenlik tarafından.

5 Şubatta, JYJ Jaejoong, Kore Kültür Merkezi’nin daveti arcılığıyla Türkiye’deki Ankara üniversitesini ziyaret etti. Hayran buluması boyunca, JYJ (aejong yazacaktı herhalde yanlış oldu) “Protect the Boss,” OST’undan “I Will Protect You” adlı şarkıyı seslendirdi. Aynı zamanda hayranlar Jaejong’a iyi ki doğdun şarkısını söylediler. (Doğum günü 26 Ocak’tı)

Ertesi gün, Jaejoong, Güney Kore’nin Cumhurbaşkanı Lee Myung Bak’a Ankara ğrencileriyle yaptığı görüşmede eşilik etti. Görüşmenin ismi “Genç Nesil ile bir Söyleşi.”ydi (Sn Lee Myung Bak ile Türk Gençlerinin Söyleşisi). Görüşmede sıra JYJ’ye gelince, (yine jaejong yazmamış o.O) Cumhurbaşkanı Lee Myung Bak onu kendisi davet etti sahneye. Daha sonra Jaejoong Türkiye Cumhurbaşkanının sarayına akşam yemeği için davet edildi.

Ziyaretin sonunda Jaejoong, “Bu benim ilk ziyaretimdi ve ben bu kadar iyi ağırladığınız için teşekkür ederim. Aslında Türkiye’deki hayranlarla yapılan bu buluşmanın hiç bir amacı olmamasına karşın, Güney Kore Kültürü’nün yayılmasını garantilemek için elimden gelenin en iyisini yaptım.” diye belirtti.

kaynak: haber allkpop ve Soompi, resimlerin bir kısmı  jyj turkey

Reklamlar